Волинська область, м.Луцьк
Про студію Аніматори №1 у Луцьку

Про студію

Хочете замовити незабутній день народження для Вашого малюка? Святкова агенція в Луцьку, студія РОЗВАЖАЙКО знає як правильно це зробити!

Студія Розважайко являється лідером у проведенні заходів для дітей. Для нас вік малюка не важливий, наш професіоналізм та досвід легко дозволяє адаптовуватись під різні вікові категорі. Ми спеціалізуємось в організації дитячих свят у будь-яких тематичних образах. Показником нашого успіху є безперервні замовлення та задоволені клієнти які позиціонують нас як найкращі в Луцьку. Ми впевнені, дитяче свято повинен бути насиченим, запальним, чудесним і звичайно ж сповненим радісних моментів. На нашому сайті на Ваш вибір пропонуються універсальні дитячі програми в образі того чи іншого персонажа. Кожна з них має свою сюжетну лінію, свої особливості, свій набір ігор та конкурсів. Програми складаються з урахуванням вікових категорій дітей та місця проведення заходу.

При замовленні дитячого свята ми керуємося наступними принципами:

  • Індивідуальний підхід до кожної дитини.
  • Ми обов'язково враховуємо всі Ваші побажання.

Декілька простих кроків

Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуйте нам.
Ми обговорюєм та уточнюємо всі деталі проведення свята.
Вибираємо для Вас відповідну програму.
Наші аніматори приїжджають до Вас на свято.
Після проведеного свята здійснюється оплата

Те, що Вас цікавить

Костюми аніматорів такі ж як на фото?

Костюми аніматорів повністю відповідають тим що Ви бачите на фотографіях нашого сайту, зокрема в каталозі персонажів. За бажанням батьків або іменинника, можна змінювати деякі елементи костюма. Усі деталі обговорюються на етапі замовлення.

Чи можете Ви придумати нову, нестандартну програму?

Ми із задоволенням адаптуємо програму, враховуючи усі Ваші індивідуальні побажання (власна ініціатива підтримується). Але цей момент також необхідно обговорити заздалегідь (хоча б за 2-3 тижні до проведення свята).

Де ви проводите свята?

Наші аніматори працюють в Луцьку і Луцькому районі. Місце проведення може бути найрізноманітнішим: садок, школа, будинок, квартира, дача, парк, кафе, розважальний центр, тощо. Якщо Вам потрібна допомога в підборі залу, ми завжди із задоволенням порадимо кращі майданчики для проведення дитячого дня народження.

Чи працюєте Ви в дитячих садах за договором?

Ми маємо успішний досвід у проведенні дитячих свят в садках. Заздалегідь домовляємось за проведення заходу із керівництвом.

Коли потрібно оплачувати свято?

Аніматор відпрацював, всі обумовлені умови виконані і тільки після цього здійснюється оплата.