Волинська область, м.Луцьк
Промо-акції Аніматори №1 у Луцьку

Промо-акції

Промо-акції, фото

На сьогоднішній день різноманітні промо-акції є потужним видом реклами під час відкриття та роботи нових магазинів та інших торгових точок.

Організація ефективного промоушену вигідно просуває товари та послуги тієї чи іншої компанії, а також яскраво виділяє їх серед конкурентів.

Безсумнівно, для проведення різних промо-акцій необхідно звертатися за допомогою до професіоналів, які знають свою справу і мають досвід роботи в даній сфері. Адже реклама, як відомо, двигун торгівлі, і до її організації необхідно підходити з усією відповідальністю, щоб отримати бажаний результат.

Наші високопрофесійні фахівці мають величезний досвід роботи в просуванні на ринку всіляких товарів і послуг.

Кваліфікація наших співробітників підтверджується відповідними дипломами і атестатами, так як до роботи з партнерами ми не допускаємо дилетантів. З року в рік ми накопичуємо все більшу кількість знань, навичок і можливостей для реалізації будь-яких ідей наших клієнтів.

У нас Ви знайдете велику кількість костюмів для аніматорів і всілякого реквізиту, який неодмінно зробить промо - акцію яскравою, барвистою і незабутньою.

Промо-акції з аніматорами по Луцьку та Україні

Під час відкриття магазину або іншої торгової точки наші талановиті аніматори з великим задоволенням і привітною посмішкою зустрінуть гостей біля входу, проведуть невелику презентацію торгової марки, і делікатно підведуть потенційного покупця до придбання вашого товару.

Таке несподіване і в той же час приємне вітання Запам’ятається будь-якому покупцеві і вже точно залишить в його пам'яті інформацію про запропонований товар.

Також в якості презентації товару під час зустрічі гостей можна використовувати й інші види промо-акцій, такі як презенти, дегустації, розповсюдження рекламних брошур та буклетів, а також семплинг і багато іншого.

Якщо Ваш магазин націлений на успіх і процвітання, без ефективної реклами та презентації товарів і послуг Вам просто не обійтися.

Звертаючись в наше еvent - агентство «Розважайко» Ви вигідно вкладете кошти в такий потужний вид реклами, як проведення промо-акцій і зустріч гостей. А наші вигідні умови співпраці з постійними клієнтами Вас приємно здивуют

Вартість договірна.

: 0      : 0
В ПРОГРАМУ ВХОДЯТЬ
Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято
Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка
Виніс торта
Запальні танці
Музичний супровід протягом програми
Приїзд аніматорів
Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети
Хочете свято для Вашої дитини? Ми готові до співпраці!!!

Відгуки

Будемо вдячні за Ваш відгук!

Залишити відгук

Відгук до перcонажу: Маша та ведмідь
"Моя дочка виросла на добрих мультиках. Саме тому, вибираючи стиль свята ми довго не вагались і вибрали день народження з Машею та Ведмедем. Всі запрошені друзі донечки в захваті. Їм дуже сподобалися дитячі аніматори, чудова програма, відмінний підхід до діток. Результат - емоції на декілька років наперед!" Ірина 11.04.2017

Маша та ведмідь, фото

Відгук до перcонажу: Феї Winx. Блум з друзями на дитяче свято
"Моя донечка в захваті від Вашої Феї Вінкс. Дівчатка провели чудову фотосесію з Феєю. Рекомендую за належний підхід до діток. Аніматор зповна реалізував мої очікування" Андрій Чиж 21.02.2017

Феї Winx. Блум з друзями на дитяче свято, фото

Відгук до перcонажу: Міньони (посіпаки) на свято для Вас та Ваших діток
"Доброго дня! Позавчора замовляли сюрприз для сина в студії "Розважайко". Аніматори міньйон на день народження дитини - надзвичайно чуйні та добрі! Я буду звертатися до вас і ще!" Вікторія 02.02.2017

Міньони (посіпаки) на свято для Вас та Ваших діток, фото

Відгук до перcонажу: Фіксіки (Сімка та Нолік)
"Для наймолодших іменинників відмінно підійде проведення дитячого дня народження з Фіксікіами. Перевірено особисто! Я вдячна персоналу Розважайко, які змогли індивідуально підійти до нашого свята і до дитини!" Юрій 21.08.2016

Фіксіки (Сімка та Нолік), фото