Шоколадний фонтан - солодка фішка вашого свята Аніматори №1 у Луцьку

Шоколадний фонтан - солодка фішка вашого свята

Шоколадний фонтан - солодка фішка вашого свята, фото

Мабуть, ніщо так не здивує ваших гостей за столом, як замовлення шоколадного фонтану для прикраси святкового столу. І не тільки прикраси! Дійсно плавні каскади стікаючого теплого шоколаду будь то темного, білого або навіть рожевого просто зачаровують.

Але й на смак шоколад для шоколадного фонтану – вишуканий десерт, який в поєднанні з ягодами і фруктами подарує вашим гостям особливу насолоду. Адже тут вони фактично самі вибирають і готують собі десерт, той, який посмакує їм. найбільше.

У такому випадку просто замовити шоколадний фонтан на свято буде явно недостатньо, важливо створити навколо нього гідне оформлення з різноманітних ласощів, які ваші гості будуть дбайливо купати в стікаючих потоках шоколаду.

Ми готові подбати і про ці важливі моменти, зокрема підготувати частування, напої, зручні шпажки і оригінально сервірувати та прикрасити святковий стіл.

Незалежно від того, замовляєте ви шоколадний фонтан на весілля, день народження, або ж вирішили здивувати колег фондю і шоколадним фонтаном, ми подбаємо про те, щоб оренда шоколадного фонтану стала для ваших гостей незабутнім видовищем.

При цьому вам не доведеться думати про те, де купити шоколадний фонтан, адже оренда шоколадного фонтану в Луцьку - більш вигідне і зручне рішення.

Ми візьмемо на себе всі підготовчі роботи, ви ж будете лише насолоджуватися результатом. Тим більше що ми пропонуємо одні з найдоступніших цін на оренду шоколадного фонтану в нашому місті, а подробиці ви завжди можете уточнити по телефону в наших спеціалістів.

Шоколадні фонтани відрізняються за висотою, розміром і формою. Насправді саме ці параметри впливають на те, скільки коштує шоколадний фонтан, чим він вищий, тим більше потрібно шоколаду, та й ціна на такий шоколадний фонтан відповідно вища.

Великі фонтани можна замовляти на свято де має бути велика кількісь гостей, на невеличкі заходи можна брати фонтани невисоких розмірів.

Ми зробимо все, щоб ваше свято стало незабутнім!

: 0      : 0

Відгуки

Будьте першим, хто залишить відгук!

Залишити відгук

Ваше ім'я
Ваша електронна адреса