Випускний для дитячих садочків Аніматори №1 у Луцьку

Випускний для дитячих садочків

Випускний для дитячих садочків, фото

Випускний ранок у дитячому садочку  - сумне, але разом з тим і радісне дитяче свято Луцьк. Сумне, тому що прийшов той час коли потрібно залишити такі рідні стіни садочку та улюблених вихователів, а радісне, тому що перед малюками відкриваються нові горизонти, зокрема похід в таку загадкову країну, як школа!
Організація такого багатозначного заходу, як випускний ранок в дитячому садочку - справа дуже серйозна і відповідальна. У цей день батьки та вихователі повинні подарувати діткам все своє тепло, турботу і увагу, а також найщасливіше свято в їхньому житті! Студія «Розважайко» пропонує організувати незабутній і самий незвичайний випускний Луцьк для Ваших діток. Наша студія має величезний досвід роботи з дошкільними закладами, а також дітками дошкільного віку. Дитячий випускний, організований нашими висококваліфікованими фахівцями, здивує і порадує не тільки дітей, але й дорослих.
Ми готові запропонувати Вашій увазі великий вибір сценаріїв та розважальних програм на будь який випускний.
В нашому розпорядженні є велика кількість театральних костюмів всіляких персонажів, починаючи від героїв класичних літературних творів, закінчуючи сучасними героями кіно та мультфільмів. Усі костюми знаходяться у відмінному стані і привабливому зовнішньому вигляді. Також в арсеналі нашої студії можна знайти велику кількість ростових ляльок та авторського реквізиту. З таким значним багажем святкової дитячої атрибутики ми цілком можемо втілити в життя будь-яку задумку та ідею батьків, а також вихователів дитячого садочку.
Також наша студія крім розважальної програми, готова запропонувати таку затребувану на сьогоднішній день послугу, як оформлення приміщення, де буде проходити випускний ранок. Ми працюємо з різноманітними матеріалами для прикраси залу, починаючи від аеродизайну (декорація повітряними та гелієвими кульками), закінчуючи тканинним декоруванням і прикрасою приміщення живими квітами. Також ми готові розробити спеціальні плакати, колажі і банери, які непомітно стануть ексклюзивною прикрасою залу і принесуть всім присутнім святковий настрій.

: 0      : 0

Відгуки

Будьте першим, хто залишить відгук!

Залишити відгук

Ваше ім'я
Ваша електронна адреса