Волинська область, м.Луцьк
Аніматор Бетмен супер герої спішать на допомогу Аніматори №1 у Луцьку

Аніматор Бетмен супер герої спішать на допомогу

: 1      : 5

 

    Аніматори Бетмен на день народження у Луцьку

 

Чудовим подарунком на день народження стане дитячий аніматор Бетмен від студії Розважайко. Розважальна програма складена враховуючи вік дітей на святі. Для маленьких учасників використовується активна програма: ігри на швидкість, витривалість, рухливі естафети, для дітей шкільного віку передбачені активні командні ігри, творчі завдання. 

Для створення настоящої школи супер героїв слід запросити аніматора на день народження Бетмена з друзями, аніматори на виїзд. Наші герої навчать іменинника та його друзів: сміливості, стійкості духу, відваги та подарують море незабутніх вражень. Ексклюзивна програма від студії Розважайко не дозволить сидіти скучати на святі жодному учаснику.

Аніматор Бетмен – це не проста людина, а кажан в образі людини. Володіючи супер здібностями, він спаса міста від злочинців. Безстрашний герой коміксів та кінофільмів має сильний характер. Сучасні діти вчаться в нього справедливості, доброті, готовність прийти на допомогу. Завдяки професійному підбору веселих конкурсів, цікавих ігор кваліфікованими психологами та педагогами які працюють у нас, учасники свята будуть пізнавати секрети справжньої дружби.

Отож, якщо потрібна правильна організація дитячих свят з сучасним підходом, телефонуйте  щоб замовити свято, або ж дізнатися деталі.

Відгуки

Будемо вдячні за Ваш відгук!

В ПРОГРАМУ ВХОДЯТЬ
Приїзд аніматорів
Музичний супровід протягом програми
Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято
Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка
Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети
Виніс торта
Фото на пам’ять
Залишити відгук