Черепашки ніндзя Аніматори №1 у Луцьку
Черепашки ніндзя, фото 1

Черепашки ніндзя


Супер класна програма від Черепашок Ніндзя


Для дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку наше агентство пропонує цікаву програму «Черепашки-ніндзя». 

Через деякий час діти виявлять, що шкідливий Шредер знову планує захопити весь світ, а бійці-черепашки потрапили в його хитро розставлені пастки. Врятувати всю планету, розгадуючи головоломки і ребуси і долаючи перешкоди - що може бути краще для справжніх героїв? Тільки уявіть, якими радісними будуть діти, здобувши перемогу над хитрим противником! Пройти масу випробувань і вийти переможцем із ситуації - це гідно поваги.

Аніматор черепашка ніндзя на дні народженні


Захоплюючі змагання, спортивні змагання, естафети та ігри стануть незабутніми розвагами для запрошених учасників свята. Щоб замовити дитяче свято за участю Черепашок-ніндзя, телефонуйте в нашу  студію Розважайко! Найкращі аніматори і клоуни до ваших послуг! Ми можемо організувати для вас практично будь-яке дійство, пропонуючи найкращі сценічні рішення. 

День народження в стилі черепашок ніндзя


Святкове агентство допоможе вашим дітям запам'ятати день народження надовго. По завершенню свята аквагрим черепашки ніндзя фото

Оригінальні барвисті костюми створять відчуття радості і піднімуть настрій не тільки хлопцям, а й їхнім батькам. Черепашки ніндзя аніматори знаю як найкраще розфарбувати будь-яке дійство. Такі пригоди з черепашками-ніндзя особливо сподобаються непосидам, які зможуть активно провести час на дитячому святі. А що проводяться конкурси сподобаються і хлопчикам, і дівчаткам!
Наступний персонаж >>
: 0      : 0
Відгуки

Будьте першим, хто залишить відгук!

Залишити відгук
Ваше ім'я
Ваша електронна адреса
Місце проведення свята
Дата проведення свята
Зв'яжіться з нами
Ми вам зателефонуємо