Волинська область, м.Луцьк
Фіксіки (Сімка та Нолік) Аніматори №1 у Луцьку

Фіксіки (Сімка та Нолік)

: 3      : 4.67

Аніматори Фіксікі на Вашому дні народженні в Луцьку

Фіксікі - персонажі одного з найулюбленого дитячого мультфільму. Це маленькі персонажі, які живуть в побутовій техніці і з задоволенням розкривають діткам секрети її роботи. Сімка і Нулик поспішають на свято до хлопців, щоб весело пограти і з користю провести час! Фіксікі на День Народження дитини - прекрасний подарунок маленьким дослідникам!

Хто ж Такі Фіксікі?

Під керівництвом Сімки і Нулики діти відправляться в наукову святкову експедицію, дізнаються принцип роботи пульта, візьмуть участь в іграх з іграшкової побутовою технікою, побачать світлові спецефекти, пограють в рухливі ігри "Замкни ланцюг", "Натисни на кнопку" і догонялки з собачкою кусачки Ну і, звичайно, Фіксікі, не забудуть привітати іменинника, влаштувати в його честь святковий салют з мильних бульбашок і навчать робити пилосос з кульок-ковбасок!

Незвичайні мікроскопічні створення, що встигли стати обожнюванити для багатьох дітей, незважаючи на те, що з'явилися відносно недавно. Ці маленькі істоти знають, як усунути навіть найскладнішу поломку побутової техніки, вони дуже розумні і ніколи не сумують, завжди готові прийти на допомогу.

Розважальна програма для дітей, за участю цих мультиплікаційних персонажів, принесе активність, веселощі і нові відкриття для меленьких чомучок.

Проведене час з Фіксікі - це не тільки феєричний відпочинок, а й пізнавальну подорож світом технічного прогресу, адже ці розумні чоловічки, в ході розваг, відкриють дітям секрет сприйняття навколишнього середовища, навчать завжди посміхатися і дарувати радість іншим.

На святі ми дізнаємося, які улюблені інструменти у Нулика і куди найбільше любить подорожувати Сімка.  Іменинник чи імениниця зі своїми друзями дізнаються багато цікавого і зможуть не лише як слід повеселитися на святі, а й стати справжніми всезнайками. 

Ми дізнаємося, як працює комп'ютер, що таке батарейка, звідки з'являється електрика і ще багато різних премудростей. Адже на всі питання знають правильні відповіді маленькі Фіксіки, здатні пролізти в саму крихітну щілинку будь-якого приладу і вивчити його зсередини.

Сценарій з Фіксікі вибирають для самих допитливих дітей, які в свої невеликі роки вже з цікавістю пізнають цей прекрасний і дивовижний світ. Нулик і Сімка організують день народження дитині по самому вищому розряд

Відгуки
"Гарно дуже зіграли аніматори. Чудовий боді арт провели, додатково замовляли мильні бульбашки. Загальна оцінка однозначно 5+. Ціна - супер, організиція - професійна. Дякую)))"
Місце проведення свята: Удома
Дата проведення свята: 25 грудня 2015
Оленка
"Для наймолодших іменинників відмінно підійде проведення дитячого дня народження з Фіксікіами. Перевірено особисто! Я вдячна персоналу Розважайко, які змогли індивідуально підійти до нашого свята і до дитини!"
Дата проведення свята: 21 серпня 2016
Юрій
В ПРОГРАМУ ВХОДЯТЬ
Приїзд аніматорів
Музичний супровід протягом програми
Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято
Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка
Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети
Фото на пам’ять
Казка для маленьких
Залишити відгук