Волинська область, м.Луцьк
Губка Боб (Спанч Боб) Аніматори №1 у Луцьку

Губка Боб (Спанч Боб)

: 7      : 5

Спанч Боб - найпопулярніший з усіх мультяшних героїв, адже саме Губка Боб піднімає нам настрій.

Ура! Спанч боб на День Народження дитини у вас дома!

Надзвичайно цікавий аніматор Спанч Боб в Луцьку з'явився зовсім недавно. Однак це не заважає йому влаштовуваті неймовірні свята для дітлахів. На сайті rozvazhayko.com.ua при бажанні Ви можете замовити розважливого Боба, що завітає в гості до Вашого малюка.

Разом з друзями аніматор Спанч Боб на День народження дитини привезе чудовий настрій та заряджену атмосферу радості. Шікарні костюми за мотивами популярного мультсеріалу очікують прімірок маленьких учасников свята. Если ваша дитина любить майструваті Щось своїми руками, ми Готові влаштуваті Додаткове розвага!

Де Спанч Боб, там веселощі через край!

Отже, що готовий запропонувати малюкам на день народження дитячий сценарій з аніматором Спанч Бобом?    Давайте по порядку. Спочатку робимо костюми, приїжджаємо до Вас та влаштовуємо невеличкий конкурс. Потім Спробуємо відшукаті Заповітне скарб або Таємнічу печеру зі скарбом. Подолаємо кілька пасток, з'ясуємо, хто найспрітнішій, смілівій та сильний. Малюки стануть справжніми друзями Спанч бобу і разом долатимуть цікаві завдання.

Потім весело відпочинемо в компанії Спанч боба і його друзів . Дотатково можете насолодитись шоу з мильними бульбашками величезних розмірів та всіх можливих кольорів веселки. Або організувати торт губка боб майстер клас. Потанцюваті, поспіваті іменінніку жартівліві поздоровлення, розповісті Кумедні віршики. Цікаві ігри Спанч боб сквепенс гарантує.

Енергетично невичерпний Губка БоБ, готовий за розумну ціну скласти незабутнє товариство в компанії малюків. Повірте, такий запас жартів, забавних ігор та конкурсів, за участю в яких кожен гість отримає враження все життя!

Пригоди  Губки  Боба  на морському  дні - чудовий  подарунок для Вашої дитини!

Відгуки
"Погана погода не стала завадою для аніматорів Розважайко. Сподобалось те що ведучі відразу знайшли підхід до компанії малюків і буквально з перших секунд свято перетворилось у щось дивовижне. Все супер! На рівні ігри, танці, програми =)"
Місце проведення свята: Власний будинок
Дата проведення свята: 22 березня 2017
Юлія
"Атмосфера свята була очевидною. Дмитрик з друзями отримали незабутні емоції. Шоколадний фонтан - це щось нове, тепер усім розповідаю про цю феєрію. Уся програма чітко побудована, Губка Боб як з телевізора )))"
Місце проведення свята: ПортСіті Луцьк
Дата проведення свята: 22 червня 2017
Ангеліна
"Програму розпочали в чітко зазначений час. Малюки відразу поринули в захоплюючі ігри. Атмосфера свята перенеслась в Бікіні Боттом, все було мега круто за що і дякую аніматорам!"
Місце проведення свята: Вдома
Дата проведення свята: 11 серпня 2016
Юлія
В ПРОГРАМУ ВХОДЯТЬ
Приїзд аніматорів
Музичний супровід протягом програми
Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято
Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка
Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети
Запальні танці
Виніс торта
Залишити відгук