Волинська область, м.Луцьк
Хелло Кітті Аніматори №1 у Луцьку

Хелло Кітті

: 5      : 4.6

Свято для дівчинки разом з Hello Kitty в Луцьку

Дитячі свята Зі студією Розважайко  допоможуть Вам стати героями справжньої казки,особливо коли на свято прийдуть улюблені персонажі.

Всесвітньо відомий персонаж кішечка Hello Kitty готова прийти на День народження дитини або на проведення святкування в садку вже зараз! Аніматор Hello Kitty без сумніву створить на святі по-справжньому чарівну, неповторну та запам'ятовуючу атмосферу. 

Завдяки захоплюючим та веселим іграм, не позбавлених пізнавальних елементів й веселими котячими пісенькам з елементами танцю. В результаті Ваше святкування стане не тільки незабутнім, але й по-справжньому дивовижним.

Будь-яка дівчинка зрадіє, якщо на її свято прийде в гості аніматор Hello Kitty, адже кішечка Кітті завжди розважає своїх маленьких друзів цікавими і неповторними пригодами! Якщо замовити аніматора Hello Kitty, то на святі, дійстві відразу ж запанує приємна, тепла та дружня атмосфера веселощів та пригод, а у відвідувачів свята збережеться мега велика кількість найприємніших вражень та теплих спогадів!

Аніматори Hello Kitty дівчинці на день народження

Це свято особливо сподобається дівчаткам. Ми пропонуємо замовити Хеллоу Кітті, разом із нею прийдуть  аніматори , ростові  ляльки, які створять захоплюючу атмосферу, де  Ваші малюки  будуть  радіти та веселитися. 

<divpому діти запускатимуть рожеві кулі, створювати чарівні наряди в рожевому кольорі і малювати чарівні квіткові галявини в рожевому кольорі! Аніматори Hello Kitty включають в свою розважальну програму і професійний тематичний реквізит, тому свято буде виглядати яскраво і барвисто! А завдяки веселому музичному супроводу, нанесення стильного аквагриму для гостей і роздачі невеликих подарунків аніматорами Hello Kitty для кожного з відвідувачів, у вигляді фігурок з повітряних кульок і солодощів, свято запам'ятається кожному надовго! Аніматори Hello Kitty винесуть торт для іменинниці, привітають її з Днем народження в оригінальній формі і подарують для неї свій невеличкий подарунок!

Замовити аніматора Hello Kitty в Луцьку надзвичайно просто та швидко. Зателефонувавши Ви отримаєте вичерпну інформацію та повний перелік послуг на рахунок планування свята. Навіть якщо це дитячий сад Кітті підбере особливі ігри. Подаруйте Своїй малечі безцінні моменти щастя разом з Розважайко!

Організація і проведення дитячих свят - справа відповідальна, але ми з радістю візьмемося за виконання цієї почесної місії.

Адже найкраща нагорода для нас - це сміх та радість на обличчі Вашої дитини.

Відгуки
"Отличный аниматор, девчонки в полном восторге, а дети были разного возраста от 5 до 10. Рекомендую!"
Місце проведення свята: Вдома
Дата проведення свята: 31 липня 2015
Марго
В ПРОГРАМУ ВХОДЯТЬ
Музичний супровід протягом програми
Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято
Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка
Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети
Запальні танці
Виніс торта
Фото на пам’ять
Казка для маленьких
Залишити відгук