Веселі клоуни на свято Аніматори №1 у Луцьку
Веселі клоуни на свято, фото 1

Веселі клоуни на свято

Клоуни на дитячому святі відкриють завісу таємниці циркового мистецтва.

 
Вагаєтесь як зробити дитяче свято барвистим і незабутнім? Запевняємо вас, будь-яка дитина буде щасливою, якщо до неї прийдуть аніматори-клоуни на День Народження. Наші клоуни - не тільки добрі, запальні й веселі, але й відмінні психологи, що гарантує позитивні емоції та індивідуальний підхід до кожної дитини. 
 
Вони точно знають, як подарувати гарний настрій і яскраві емоції маленькому імениннику і всім його гостям. Сміховинні жарти, забавні ігри, незвичайні потішні конкурси, запальні танці та смішні пісеньки - все це лише мала частина феєричної святкової програми, яку готують клоуни на дитяче свято в Луцьку.
 
Хлопці на мить перетворяться в самих справжніх зірок цирку, навчаться жонглювати предметами, приборкають і привчать різноманітних тварин і, звичайно ж, повеселяться і пограють від душі!

Веселі та енергійні клоуни - найкращий подарунок дітям

У нас є спеціальна програма - ми пограємо граємо в цирк, це буде цікаво як дорослим, так і дітям.
 
Малюки, та більш старші хлопці будуть в захваті від клоунів. Адже ігри та конкурси спеціально складені так, щоб весело і цікаво було дітям різного віку. З нашими клоунами неможливо засумувати ні на мить!
 
Клоуни настільки запальні, що розвеселять не тільки дітей будь-якого віку, але навіть дорослі, які ніяк не зможуть залишитися в стороні від загальних веселощів - атмосфера свята захопить всіх!

Нам довіряють діти, Нас радять своїм друзям!

: 0      : 0
Наступний персонаж >>
: 0      : 0
Відгуки
"Велике спасибі організації та колективу «Розважайко» за сучасне яскраве, веселе і саме-саме смішне свято «1 квітня» в Дитячому садку № 3. Дякую за вашу чуйність, доброту, професіоналізм і допомогу нам! З вдячністю, діти, батьки і співробітники Дитячого садку!"
Місце проведення свята: м. Луцьку Садок №3
Дата проведення свята: 1 квітня 2017
Віра
Залишити відгук
Ваше ім'я
Ваша електронна адреса
Місце проведення свята
Дата проведення свята
Зв'яжіться з нами
Ми вам зателефонуємо