Волинська область, м.Луцьк
Веселі клоуни на свято Аніматори №1 у Луцьку

Веселі клоуни на свято

: 1      : 5

Клоуни на дитячому святі відкриють завісу таємниці циркового мистецтва

Вагаєтесь як зробити дитяче свято барвистим і незабутнім? Запевняємо вас, будь-яка дитина буде щасливою, якщо до неї прийдуть аніматори-клоуни на День Народження. Наші клоуни - не тільки добрі, запальні й веселі, але й відмінні психологи, що гарантує позитивні емоції та індивідуальний підхід до кожної дитини. 

Вони точно знають, як подарувати гарний настрій і яскраві емоції маленькому імениннику і всім його гостям. Сміховинні жарти, забавні ігри, незвичайні потішні конкурси, запальні танці та смішні пісеньки - все це лише мала частина феєричної святкової програми, яку готують клоуни на дитяче свято в Луцьку.

Хлопці на мить перетворяться в самих справжніх зірок цирку, навчаться жонглювати предметами, приборкають і привчать різноманітних тварин і, звичайно ж, повеселяться і пограють від душі!

Веселі та енергійні клоуни - найкращий подарунок дітям

У нас є спеціальна програма - ми пограємо граємо в цирк, це буде цікаво як дорослим, так і дітям.

Малюки, та більш старші хлопці будуть в захваті від клоунів. Адже ігри та конкурси спеціально складені так, щоб весело і цікаво було дітям різного віку. З нашими клоунами неможливо засумувати ні на мить!

Клоуни настільки запальні, що розвеселять не тільки дітей будь-якого віку, але навіть дорослі, які ніяк не зможуть залишитися в стороні від загальних веселощів - атмосфера свята захопить всіх!

Нам довіряють діти, Нас радять своїм друзям!

Відгуки
"Велике спасибі організації та колективу «Розважайко» за сучасне яскраве, веселе і саме-саме смішне свято «1 квітня» в Дитячому садку № 3. Дякую за вашу чуйність, доброту, професіоналізм і допомогу нам! З вдячністю, діти, батьки і співробітники Дитячого садку!"
Місце проведення свята: м. Луцьку Садок №3
Дата проведення свята: 1 квітня 2017
Віра
В ПРОГРАМУ ВХОДЯТЬ
Приїзд аніматорів
Музичний супровід протягом програми
Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято
Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка
Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети
Фото відео оператор
Повітряні кульки
Торти на замовлення
Залишити відгук