Волинська область, м.Луцьк
Май лител поні на свято, аніматори на день народження Луцьк Аніматори №1 у Луцьку

Май лител поні на свято, аніматори на день народження Луцьк

: 0      : 0

Якщо ваша дитина постійно говорить про загадкову країну Еквестрія і про кониківякі там живуть та з нетерпіням чикає мультфільм Май Літл Поні, рекомендуємо організувати для неї День Народження з милими поняшками , під гучною девізом "Дружба - це диво".

Замовити аніматорів Май Литл Поні на день народження у Луцьку.

Усе починається з феєричного приходу улюблених мультяшних героїв, яких просто обожнюють дівчатка дошкільного та молодшого шкільного віку. Відразу після цього поні Рейболдеш повідомляють діткам, що хтось посмів вкрасти деякі елементи гармонії. Аніматори звертаються до нових друзів за допомогою. Все свято базується на тому, що малюки відправляються в захоплюючу подорож, в які вони зможуть перевірити силу дитячої дружби. В кінці свята діти розуміють, що дружба - справжнє диво, яке потрібно берегти.

Під час розважальної програми Май Літел Поні імениниця з гостями:

• побувають на казковій галявині, де отримають енергією квіточок;

• допоможуть зібрати чарівні кристали Понівіля;

• усі дітлахи повеселяться на веселці;

• побувають на запальні дискотеці;

• дізнаються деякі секрети поняшек

• зможуть побороти силу злих чаклунів

Замовити My little Pony на день народження для своєєї маленької принцеси можна в студії Розважайко. В музично-розважальну програму входить: професйні аніматори, в костюмах максимально схожих з мультфільмом, музичний супровід, яскравий реквізит і авторський сценарій, подаруночок імениниці, казка на яку так чекають дітки.

 

Відгуки

Будемо вдячні за Ваш відгук!

Залишити відгук