Волинська область, м.Луцьк
Міньони (посіпаки) на свято для Вас та Ваших діток Аніматори №1 у Луцьку

Міньони (посіпаки) на свято для Вас та Ваших діток

: 2      : 5

Міньйони чи посіпаки — кумедні персонажі з мультфільму основною ціллю яких є служіння злодіям. Вони дуже приязні та веселі. Обожнюють пісні, танці, веселощі.
Вирішили замовити міньонів на свято своїй дитині? Це гарний вибір! Міньони на дитяче день народження — гарантія веселощів, гарного настрою і справжня пригода! Разом з аніматором міньоном дітки розгадуватимуть загадки, проходитимуть пастки та гратимуть веселі ігри.
Сюжет для дитячого свята з міньонами може бути різний — від викрадення іменинного тортика до рятування планети Земля, і навіть Ви зможете взяти участь в його створенні. Дітям завжди подобається місія порятунку, яка входить в анімаційну програму з міньонами.

Замовити аніматорів Міньонів в Луцьку

Чому варто замовити в нас аніматора міньона? Дитяче свято з студією Розважайко проходить на одному подиху. В програмі є безліч рухливих ігор, яскравий реквізит, цікаві завдання, весела музика, естафети, жарти та море позитиву.  Запросіть аніматорів і вони влаштують супер-злодійську вечірку з жовтими няшками-посіпаками! Сценарій ми складемо індивідуально в залежності від віку та смаків іменинника та кількості дітей.

Відгуки
"Доброго дня! Позавчора замовляли сюрприз для сина в студії "Розважайко". Аніматори міньйон на день народження дитини - надзвичайно чуйні та добрі! Я буду звертатися до вас і ще!"
Дата проведення свята: 2 лютого 2017
Вікторія
Залишити відгук