Спайдер Мен та Спайдер Вумен Аніматори №1 у Луцьку
Спайдер Мен та Спайдер Вумен, фото 1

Спайдер Мен та Спайдер Вумен

Замовити людини павука на свято Вашої дитини 

Кожна дитина хоче познайомитися зі своїм улюбленим супергероєм, допомогти йому спасти світ та перемогти злих противників. 

Ви можете здійснити мрію Вашої дитини, запросивши на свято супергероїв Спайдермена та Спайдервумен! Людина павук для дітей стане близьким другом.

На дітей чекають захоплюючі змагання у школі супергероїв з веселими іграми, павутинними перешкодами та загадками з улюблених фільмів про супергероїв.

Діти навчаться використовувати свою силу для добра, стануть супергероями. Загалом це будуть чудові ігри з людиною павуком для дітей

Сам Спайдермен вже не може справлятися зі злочинністю у всьому світі, йому потрібна допомога найвідважніших супергероїв. Щоб зібрати команду, Спайдермен та Спайдервумен подорожують по світу. Легенда говорить, що тільки в день свого народження у дитини може проснутися неймовірна сила супергероя. У боротьбі зі злом одної сили недостатньо, потрібна швидкість, розум, хитрість і неймовірна сміливість.

Перед тим, як стати справжніми супергероями, дітям потрібно пройти важкі випробування, які для них приготовили Спайдермен та Спайдервумен. Дотатково можна замовити аквагрим людина павук.

Запросіть Спайдермена та Спайдервумен на дитяче свято в Луцьк  і Ви подаруєте дитині незабутній день народження з улюбленим героєм. Персонажі людина павук недорого.

Наступний персонаж >>
: 2      : 4
Відгуки

Будьте першим, хто залишить відгук!

В програму входять

Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято

Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка

Виніс торта

Приїзд аніматорів

Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети

Фото на пам’ять

Залишити відгук
Ваше ім'я
Ваша електронна адреса
Місце проведення свята
Дата проведення свята
Зв'яжіться з нами
Ми вам зателефонуємо