Волинська область, м.Луцьк
Тачки. Маквін з друзями на свято Аніматори №1 у Луцьку

Тачки. Маквін з друзями на свято

: 7      : 4.43

Мультфільм Тачки один з найулюбленіших мультиків для хлопчиків дошкільного віку.

Супер крута та невгамовна Блискавка Маквін з нетерпінням чекає моменту взяти участь у перегонах разом з професійною командою за славнозвісний "Кубок Поршня". Хочете подарувати незабутній день Вашій дитині? Тоді замовити аніматора Маквін саме те що Вам потрібно! Знаменитий герой Блискавка Маквін принесе із собою цілий океан пригод та радості та розфарбує свято в неймовірні кольори.

Найшвидша тачка на планеті Блискавка Маквін приїде на день народження Вашої дитини швидше блискавки, так що чекати довго не доведеться!

Аніматор Маквін організовує мега-крутий свято зі справжніми перегонами на тачках, їздою по тунелю і багатьма іншими цікавими й веселими іграми!

Ви хочете, щоб Ваші діти хоча б на час стали професійними гонщиками, взяли участь в різних змаганнях і звичайно ж відсвяткували свою перемогу? Тоді швидше телефонуйте і бронюйте нашого аніматора, круту тачку - Блискавку Маквін, поки у нього не почався черговий заїзд за право називатися найшвидшим авто в Світі!

Наша студія представляє Блискавку Маквін, яка оживає в розважальні програмі та виводить дітей на справжню трасу.

Захоплююча шоу-програма, яка підходить на дитяче день народження від 3 до 9 років, дозволить весело та цікаво провести час. 

Ви вже почули ревіння мотора?Значить дитяче свято в Луцьку за мотивами мультику тачки вже починається. Це захоплююча гонка, де головні герої імениник та його друзі. Одже гонка за кубок Великого Поршня починається!    

Відгуки
"Учасники цього крутого шоу були діти віком 4-7 років. Сказати що малечі сподобалось - нічого не сказати. Дивовижний захід, усім дякую за цю оригінальну програму! Успіхів Вам в майбутньому!"
Дата проведення свята: 11 квітня 2016
Viktor
В ПРОГРАМУ ВХОДЯТЬ
Приїзд аніматорів
Музичний супровід протягом програми
Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято
Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка
Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети
Запальні танці
Виніс торта
Фото на пам’ять
Залишити відгук