Волинська область, м.Луцьк
Благодійність Аніматори №1 у Луцьку

Благодійність

Діти - це найцінніше і найдорожче, що є на світі у люблячих батьків. Однак, на превеликий жаль, в нашій країні і в нашому рідному місті не усі дітки мають свою сім'ю і дбайливих тат і мам. Ці знедолені малята живуть у дитячих будинках та інтернатах, не отримуючи повною мірою любові і ласки. Студія «Розважайко» закликає усіх небайдужих і милосердних людей об'єднати свої сили для здійснення благих справ, для допомоги та підтримки діткам які її потребують.
Наша студія напротязі багатьох років займається благодійністю і приносить радість в дитячі будинки, реабілітаційні центри та школи інтернати. Ми влаштовуємо для діточок з цих виховних закладів справжні свята з чудесами і виконанням бажань. Ми раді кожній посмішці на обличчі діточок і вважаємо це найбільшою подякою за свою роботу. Нам не потрібна фінансова допомога і гроші, ми переслідуємо іншу мету - безкорисливо допомагати дітям сиротам та дітям з особливими потребами! Також цю мету ми всіляко пропагуємо серед людей, щоб знайти однодумців у наші справі.

 По Волинські області на сьогоднішній день існує багато виховних закладів для дітей сиріт та дітей з особливими потребами, серед яких дитячі будинки, школи інтернати та реабілітаційні центри. Кожна дитина з цих установ вимагає уваги і турботи, які ми з Вами просто зобов'язані дати цим діткам. Тільки в наших руках лежить щасливе майбутнє наших дітей і нашої країни, тому ми повинні докласти максимум зусиль, щоб добре виховати майбутнє покоління. Допомога для дітей сиріт та для діток з особливими потребами полягає не тільки у фінансовій підтримці, а й у моральній, духовній. Тому студія «Розважайко» сподівається стати тим будинком і тим місцем, де будуть збиратися всі милосердні люди, щоб творити благі справи для беззахисних і потребуючих дітей сиріт та дітей з особливими потребами. Також ми просимо Вас всіляко агітувати і закликати до допомоги та співчуття Ваших знайомих і родичів, які в будь-який момент можуть звертатися в наше святкове агентство з питань підтримки дітей з дитячих будинків, шкіл інтернатів та реабілітаційних центрів.

Давайте перестанемо закривати очі на долі цих дітей. Подаруємо цим діткам щасливе дитинство і надію на світле і щасливе майбутнє!