Волинська область, м.Луцьк
Співпраця з кафе та ресторанами Аніматори №1 у Луцьку

Співпраця з кафе та ресторанами

Співпраця з кафе та ресторанами, фото
АніматоривкафетарестораниЛуцька.
Студія «Розважайко» - це професійне Event - агентство, що спеціалізується на наданні послуг з організації та оформлення свят. На сьогоднішній день професійне проведення святкових заходів - це досить популярний і поширений вид послуг, до якого звертається все більша кількість людей. І це не дивно – тому що правильно організоване та проведене свято вимагає певних знань і високого професіоналізму аніматорів. Наша студія співпрацює з провідними Волинськими ресторанами і кафе, успішно поєднуючи послуги закладу з послугами наших професійних акторів аніматорів в ресторани і кафе. Така плідна співпраця по максимуму задовольняє усі запити та побажання клієнта: під час святкового застілля від душі повеселитися!

Співпрацюючи зі студією «Розважайко», Ваше кафе або ресторан, безсумнівно, підвищить свою репутацію і завоює імідж закладу, максимально націленого на бажання клієнта. З нашою допомогою саме пишне гуляння перетвориться на захоплюючий захід, про приємні моменти якого ще довго будуть згадувати і розповідати.

Наші талановиті актори аніматори мають багаторічну практику роботи в сфері організації святкових заходів, як для дорослих, так і для дітей. Маючи такий значний досвід, наші співробітники навчилися відчувати настрій клієнта та імпровізувати, створюючи саме яскраве та незабутнє шоу. Свій рівень майстерності артисти постійно вдосконалюють, набуваючи нові знання і безцінний досвід. В арсеналі наших акторів аніматорів великий запас розважальних програм на всі випадки життя. Це і Дні народження, і ювілеї, і весілля, і Новий рік і багато інших свят, на честь яких організовують вечір у кафе або ресторані.

Співпраця зі студією  «Розважайко» має ряд переваг:
• багата шоу - програма;
• наявність різноманітних костюмів, ростових ляльок та авторського реквізиту;
• вміння працювати в самих екстремальних умовах;
• гнучка система знижок для наших партнерів і клієнтів;
Ми раді кожному новому знайомству і плідній співпраці з кафе і ресторанами не тільки в місті Луцьку, але і по усі Волинські області. Ваш талант смачно нагодувати з нашим талантом добре розважити не залишить байдужим жодного клієнта!