Волинська область, м.Луцьк
Ельза та принц на день народження Аніматори №1 у Луцьку

Ельза та принц на день народження

: 2      : 4.5

Цікавий та чарівний мультфільм (Ельза Холодне серце) завоював своєю щирістю не одне дитяче серце. Саме тому професійна команда студії Розважайко розробила нову та захоплюючу розважальну програму (Ельза холодне серце Луцьк) на основі мультфільму та героїві, які стали улюбленими у маленьких глядачів. Історія порятунку від злого закляття укупі з веселими випробуваннями, розкішними костюмами, солодкими призами і подарунками - ось що має бути нашим маленьким глядачам.
Аквагрим Луцьк побажаню замовників, музичний супровід, веселих конкурсів, танці, пісеньки, і, звичайно, подорож у чарівну казку за участю улюблених героїв. Ми не обмежуємося тільки костюмами, тому в нашому арсеналі є оформлення для казкового інтер"єру. Професійні аніматори Ельза (Холодне серце) в Луцьку влаштують диво спеціально для вас. Замовити просто – напишіть, або зателефонуйте нам і обговоримо усі деталі.
Студія розважайко гарантує не тільки веселощі та незабутній заходи для малюків. В наші команді працюють досвідчені психологи, артисти і педагоги. Тому вашим малюкам забезпечена не тільки радість, а й безпеку. Ваша дитина не тільки побачить, як аніматор Ельза Холодне серце врятує королівство? а й отримає можливість взяти в чудовій історії безпосередню участь.

Відгуки

Будемо вдячні за Ваш відгук!

В ПРОГРАМУ ВХОДЯТЬ
Приїзд аніматорів
Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято
Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка
Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети
Запальні танці
Виніс торта
Фото на пам’ять
Залишити відгук