Волинська область, м.Луцьк
Монстер Хай Аніматори №1 у Луцьку

Монстер Хай

: 2      : 5

Якщо хоча б на секундочку забути, хто є батьками цих не зовсім звичайних діточок, то учні школи Монстер Хай будуть виглядати як звичайні школяри. Нестандартність всіх персонажів робить школу монстрів досить привабливими для любителів всього чарівного. Кожна дитина, яка хоч раз дивилася цей мульфільм, неодмінно захоче познайомитися і з донькою Дракули Дракулаурою і з улюбленицею татка Вовкулаки Клодин Вульф. Отже, запрошуємо всіх дітлахів пройти нестандартний курс навчання в школі Монстер Хай.

Дівчатка і хлопчики зможуть прийняти участь у спортивних змаганнях, побавитися в різні забави, покрасуватися і пострашити один одного і на цих уроках точно ніхто не засне. Кожен учень цієї незвичайної школи навчиться робити щось чарівне як і кожен герой мультфільму.

Сподіваємося, що веселі і анітрохи нестрашні дітки монстрів зуміють завоювати ваші симпатії, і вам захочеться познайомитися з ними ближче. Для цього досить звернутися до нас і ми прикладемо максимум зусиль аби зробити Ваше свято надзвичайним.

Відгуки

Будемо вдячні за Ваш відгук!

В ПРОГРАМУ ВХОДЯТЬ
Приїзд аніматорів
Музичний супровід протягом програми
Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято
Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка
Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети
Фото на пам’ять
Залишити відгук