Волинська область, м.Луцьк
Феї Winx. Блум з друзями на дитяче свято Аніматори №1 у Луцьку

Феї Winx. Блум з друзями на дитяче свято

: 1      : 5

Фея Вінкс на Дитячий день народження

Сьогодні замовити фею Вінкс на дитяче свято - це, мабуть, найкращий подарунок на будь-який дитячий День Народження! Яскраві барвисті герої улюбленого мультсеріалу по-справжньому занурять ваших дітей в світ WINX. Наші професійні актори в яскравих костюмах виступлять на дитячому святі Вінкс не просто як рядові аніматори - а як професіонали, що ідеально ввійдуть в образ та доборе знають чарівну Школу фей Winx

Ви можете замовити наших прекрасних фей не тільки на день народження дитини, але і на випускне свято в дитячому садку або в початковій школі.

Зробивши замовлення аніматорів в Луцьку на дитяче свято, Ви отримаєте не тільки море радості і задоволення, але й висвітлити дитині любов до добра і справедливості. У нас прийнятні ціни на послуги в Луцьку та Волинській області.

Ми проведемо повноцінний день народження дитини, наповнений різноманітними шоу програмами, сольними естрадними виступами, майстер-класами з власним музичним супроводом.

Дивовижні подружки Вінкс чудово знають, що найбільшу силу магії набирають у День Народження! І, звичайно ж, всі друзі іменинниці відчувають енергію цієї сили і теж знаходять неймовірні здібності, так як дивовижна магія по всьому світі - це Дружба !!Але, як і в будь-яку школу, в школу магії необхідно скласти іспити. 

Відгуки
"Суперовий захів у садку. Усі учасники задоволені. Аніматор чітко зорганізований. Замовляли додаткові послуги, ціни порадували. Усім хто долучився до цього фесту велике спасибі))"
Місце проведення свята: Дит. Сад
Дата проведення свята: 11 листопада 2016
Valentin
"Моя донечка в захваті від Вашої Феї Вінкс. Дівчатка провели чудову фотосесію з Феєю. Рекомендую за належний підхід до діток. Аніматор зповна реалізував мої очікування"
Дата проведення свята: 21 лютого 2017
Андрій Чиж
В ПРОГРАМУ ВХОДЯТЬ
Приїзд аніматорів
Музичний супровід протягом програми
Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято
Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка
Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети
Виніс торта
Майстер класи
Залишити відгук