Феї Winx. Блум з друзями на дитяче свято Аніматори №1 у Луцьку
Феї Winx. Блум з друзями на дитяче свято, фото 1

Феї Winx. Блум з друзями на дитяче свято


Фея Вінкс на Дитячий день народження

Сьогодні замовити фею Вінкс на дитяче свято - це, мабуть, найкращий подарунок на будь-який дитячий День Народження! Яскраві барвисті герої улюбленого мультсеріалу по-справжньому занурять ваших дітей в світ WINX. Наші професійні актори в яскравих костюмах виступлять на дитячому святі Вінкс не просто як рядові аніматори - а як професіонали, що ідеально ввійдуть в образ та доборе знають чарівну Школу фей Winx

Ви можете замовити наших прекрасних фей не тільки на день народження дитини, але і на випускне свято в дитячому садку або в початковій школі.

Зробивши замовлення аніматорів в Луцьку на дитяче свято, Ви отримаєте не тільки море радості і задоволення, але й висвітлити дитині любов до добра і справедливості. У нас прийнятні ціни на послуги в Луцьку та Волинській області.

Ми проведемо повноцінний день народження дитини, наповнений різноманітними шоу програмами, сольними естрадними виступами, майстер-класами з власним музичним супроводом.

Дивовижні подружки Вінкс чудово знають, що найбільшу силу магії набирають у День Народження! І, звичайно ж, всі друзі іменинниці відчувають енергію цієї сили і теж знаходять неймовірні здібності, так як дивовижна магія по всьому світі - це Дружба !!Але, як і в будь-яку школу, в школу магії необхідно скласти іспити. Наступний персонаж >>
: 0      : 0
Відгуки
"Суперовий захів у садку. Усі учасники задоволені. Аніматор чітко зорганізований. Замовляли додаткові послуги, ціни порадували. Усім хто долучився до цього фесту велике спасибі))"
Місце проведення свята: Дит. Сад
Дата проведення свята: 11 листопада 2016
Valentin
"Моя донечка в захваті від Вашої Феї Вінкс. Дівчатка провели чудову фотосесію з Феєю. Рекомендую за належний підхід до діток. Аніматор зповна реалізував мої очікування"
Дата проведення свята: 21 лютого 2017
Андрій Чиж
В програму входять

Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято

Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка

Виніс торта

Майстер класи

Музичний супровід протягом програми

Приїзд аніматорів

Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети

Залишити відгук
Ваше ім'я
Ваша електронна адреса
Місце проведення свята
Дата проведення свята
Зв'яжіться з нами
Ми вам зателефонуємо