Волинська область, м.Луцьк
Лунтік та Міла Аніматори №1 у Луцьку

Лунтік та Міла

: 2      : 5

Лунтік та Міла на свято

Один з найпопулярніших сучасних мультяшних персонажів всіх діточок наймолодшого віку - Лунтик. Якщо Ваш малюк обожнює цього персонажа, тоді наш Лунтик на дитяче свято стане незабутнім подарунком.

Оригінальна дитяча програма для веселих карапузів від 3-х до 7 років з Лунтіком і сонечком Мілою підійде для будь-якого дитячого свята, як в домашній обстановці, так і в кафе чи дитячому садку. Наші герої дуже яскраві і веселі, адже Лунтик - аніматор не простий, а велика ростова лялька, яка миттєво призводить дітей в повний захват. Ростова лялька Лунтік вже поспішає на Ваше свято.

Наші Лунтик і друзі - професійні аніматори. Прочитати про те, що входить у вартість їх роботи можна в статті «Дитячі аніматори».

Лялька Лунтик і його подруга Міла проведуть музичну ігрову програму в Луцьку. Малюки подолають всі труднощі, пройдуть випробування, навчаться дружити по-справжньому і отримають спеціальні подаруночки від Міли.

Замовити аніматорів Лунтик і Міла в Луцьку за доступною ціною можливо саму у нас. Розважайко - Найкращий вибір для Вашого малюка! Святкуй у Лунтіка день народження малюка.

Чудовим доповненням програми може стати дитячий аквагрим.

Більш детальну інформацію про програму «Лунтик на День народження» можна дізнатися по телефону. Також Ви можете оформити заявку на захід прямо зараз

«Розважайко» - організація дитячих свят на найвищому професійному рівні. Проведення дитячих заходів в Луцьку. Разом із Лунтиком день народження стане неповторним.

Відгуки
"Лунтік появився з ненацька) У дітей паніка (ПОЗИТИВ)))) все так рухливо, навіть не було коли присісти. Круто молодці організатори))"
Місце проведення свята: кафе Кульбаб
Дата проведення свята: 3 травня 2017
Влад
"Я матуся трьох чудових діточок. Замовляла Ваші послуги не в перше. Малюки ну дуже вже просили і я вторинно переконалась що це зовсім інших рівнень свята. Дякую Вашим аніматорам за дійсно оригінальний захід, мега круті костюми, дякую) "
Дата проведення свята: 16 листопада 2016
Оля Марущак
В ПРОГРАМУ ВХОДЯТЬ
Приїзд аніматорів
Ігровий реквізит який аніматори привозять з собою на свято
Вітання імениника, імениниці, вручення подаруночка
Різноманітні веселі та рухливі ігри, естафети
Виніс торта
Казка для маленьких
Залишити відгук